SMF130AT1G
onsemi
Produkt-Nr.:
SMF130AT1G
Hersteller:
onsemi
Paket:
SOD-123FL
Beschreibung:
TVS DIODE 130VWM 209VC SOD123FL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 800mA
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 144V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOD-123FL
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 130V