SMF13A-M3-08
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Produkt-Nr.:
SMF13A-M3-08
Paket:
DO-219AB (SMF)
Beschreibung:
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMF
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 9.3A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 423pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 14.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-219AB (SMF)
Series eSMP®
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Package / Case DO-219AB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 13V