SMF233KJT
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SMF233KJT
Paket:
SMD
Beschreibung:
RES SMD 33K OHM 5% 2W 2616
Auf Lager : 1550
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.152" (3.85mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 33 kOhms
Series SMF, CGS
Power (Watts) 2W