SMF45AHRVG
Taiwan Semiconductor Corporation
Produkt-Nr.:
SMF45AHRVG
Paket:
SOD-123W
Beschreibung:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SOD123W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.8A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 50V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123W
Series Automotive, AEC-Q101, SMF
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Package / Case SOD-123W
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 45V