SMF4L17CA
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
SMF4L17CA
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Paket:
SOD-123F
Beschreibung:
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SOD123FL
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 14.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 18.9V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123F
Series SMF4L
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 27.6V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 17V