SMF51K8JT
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SMF51K8JT
Paket:
SMD
Beschreibung:
RES SMD 1.8K OHM 5% 5W 5329
Auf Lager : 517
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.280" (7.10mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 1.8 kOhms
Series SMF, CGS
Power (Watts) 5W