SMFE22AH
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SMFE22AH
Paket:
SOD-123FL
Beschreibung:
TVS DIODE 22VWM UNI
Auf Lager : 2990
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5.6A
Applications Automotive, Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123FL
Series Automotive, AEC-Q101, SMFExxH
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V