SMFE85ALH
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SMFE85ALH
Paket:
SOD-123FL
Beschreibung:
TVS DIODE 85VWM UNI
Auf Lager : 2995
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.9A
Applications Automotive, Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 94.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123FL
Series Automotive, AEC-Q101, SMFExxLH
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 85V