SMM02040E1962BB100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
SMM02040E1962BB100
Beschreibung:
RES 19.6KOHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 19.6 kOhms
Series SMM0204
Power (Watts) 0.25W, 1/4W