SMP-R005-1.0
Isabellenhuette USA
Produkt-Nr.:
SMP-R005-1.0
Paket:
2010
Beschreibung:
RES 0.005 OHM 1% 3W 2010
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 5 mOhms
Series SMP
Power (Watts) 3W