SMP100LC-160
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
SMP100LC-160
Hersteller:
STMicroelectronics
Paket:
SMB
Beschreibung:
THYRISTOR 160V 400A DO214AA
Auf Lager : 2190
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 100 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SMB
Voltage - Off State 160V
Series SMP, TRISIL™
Current - Peak Pulse (8/20µs) 400 A
Package / Case DO-214AA, SMB
Mfr STMicroelectronics
Capacitance 65pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 200V