SMP22A-M3/84A
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Produkt-Nr.:
SMP22A-M3/84A
Paket:
DO-220AA (SMP)
Beschreibung:
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO220AA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.3A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-220AA (SMP)
Series TransZorb®, eSMP®
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Package / Case DO-220AA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V