SMS-R0125-1.0
Isabellenhuette USA
Produkt-Nr.:
SMS-R0125-1.0
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.012 OHM 1% 5W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.120" W (6.35mm x 3.05mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 12.5 mOhms
Series SMS
Power (Watts) 5W