SMT8628521
Celduc Inc.
Produkt-Nr.:
SMT8628521
Hersteller:
Celduc Inc.
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 17A 24-520V
Benutzer handbuch
Load Current 17 A
Termination Style -
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 520 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series Sightpac®
Package / Case Module
On-State Resistance (Max) 20 mOhms