SMTPA100
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
SMTPA100
Hersteller:
STMicroelectronics
Paket:
SMB
Beschreibung:
THYRISTOR 100V 150A DO214AA
Auf Lager : 2658
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 50 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SMB
Voltage - Off State 100V
Series SMP, TRISIL™
Current - Peak Pulse (8/20µs) 150 A
Package / Case DO-214AA, SMB
Mfr STMicroelectronics
Capacitance 35pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 133V