SMV1W2M7JT
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SMV1W2M7JT
Paket:
SMD
Beschreibung:
SMV 1W 2M7 5%
Auf Lager : 7866
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.152" (3.85mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 2.7 MOhms
Series SMV
Power (Watts) 1W