SMV3W100KJT
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SMV3W100KJT
Paket:
SMD
Beschreibung:
SMV 3W 100K 5%
Auf Lager : 1961
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.280" (7.10mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 100 kOhms
Series SMV
Power (Watts) 3W