SMW32R2JT
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SMW32R2JT
Paket:
SMD
Beschreibung:
RES SMD 2.2 OHM 5% 3W 4122
Auf Lager : 3754
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 2.2 Ohms
Series SMW, CGS
Power (Watts) 3W