Zuhause / FIFOs Memory / SN74V3680-10PEU
minImg
SN74V3680-10PEU
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
SN74V3680-10PEU
Paket:
128-LQFP (20x14)
Beschreibung:
IC FIFO SYNC 16KX36 128LQFP
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
FWFT Support Yes
Retransmit Capability Yes
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 128-LQFP (20x14)
Bus Directional Uni-Directional
Series 74V
Function Synchronous
Access Time 6.5ns
Data Rate 100MHz
Memory Size 576K (16K x 36)
Package / Case 128-LQFP
Programmable Flags Support Yes
Expansion Type Depth, Width
Voltage - Supply 3.15 V ~ 3.45 V