SN75LBC775DWRG4
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
SN75LBC775DWRG4
Paket:
20-SOIC
Beschreibung:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20SOIC
Benutzer handbuch
Number of Drivers/Receivers 2/2
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Receiver Hysteresis 30 mV
Supplier Device Package 20-SOIC
Duplex Full
Series -
Type Transceiver
Data Rate 1Mbps
Package / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V