SNDBS400B05
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
SNDBS400B05
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
DC/DC CONVERTER 5V 400W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 80°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 400V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.75" L x 3.51" W x 1.75" H (222.3mm x 89.2mm x 44.5mm)
Product Status Last Time Buy
Current - Output (Max) 80A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 200V
Series SNDBS (400W)
Power (Watts) 400W
Type Open Frame
Efficiency 83%