SNDHS50B15
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
SNDHS50B15
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
DC/DC CONVERTER 15V 51W
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 95°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 400V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.00" L x 2.42" W x 1.75" H (127.0mm x 61.5mm x 44.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.4A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 200V
Series SNDHS (50W)
Power (Watts) 51W
Type Open Frame
Efficiency 82%