SOMC160324K3FEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
SOMC160324K3FEA
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
RES ARRAY 8 RES 24.3K OHM 16SOIC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications -
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.090" (2.29mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SOMC
Power Per Element 160mW
Package / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)