SP-110-240W
Uticor Technologies
Produkt-Nr.:
SP-110-240W
Beschreibung:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DC Voltage - Input (Max) -
Product Status Active
Current - Output (Max) 10A
AC Voltage - Input 90 ~ 135 VAC
DC Voltage - Input (Min) -
Efficiency 91.6%
Mfr Uticor Technologies
Features -
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Input Type AC
Applications Industrial
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cUL, UL
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 6.00" L x 2.00" W x 3.10" H (152.4mm x 50.8mm x 78.7mm)
Number of Outputs 1
Series -
Power (Watts) 240W