SP-53X30-4-DK
AMX Solar
Produkt-Nr.:
SP-53X30-4-DK
Hersteller:
AMX Solar
Beschreibung:
POLYCR SOLAR CELL 5V .210W 4PK -
Auf Lager : 49
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Voltage @ Pmpp 5.28 V
Current - Short Circuit (Isc) 44 mA
Size / Dimension 2.086" L x 1.181" W x 0.079" H (53.00mm x 30.00mm x 2.00mm)
Product Status Active
Series AMX Solar
Voltage - Open Circuit 6.27 V
Type Polycrystalline
Package / Case -
Current @ Pmpp 40.7 mA
Mfr AMX Solar
Power (Watts) - Max 210 mW