SP1008-473H
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
SP1008-473H
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 139MA 5.9 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 139 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.9Ohm Max
Inductance 47 µH