SP1008-563G
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
SP1008-563G
Beschreibung:
FIXED IND 56UH 133MA 6.4 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 133 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.4Ohm Max
Inductance 56 µH