SP3AJT25R0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
SP3AJT25R0
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 25 OHM 5% 4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 25 Ohms
Series SP
Power (Watts) 4W