SPB1012-R12Y
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SPB1012-R12Y
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
IND POWER BEAD 120NH 60A SHLD
Auf Lager : 350
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 78A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 60 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.244" W (10.00mm x 6.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 0.14mOhm Max
Inductance 120 nH