SPD127-393M
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
SPD127-393M
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 39UH 2.8A 80 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 80mOhm Max
Inductance 39 µH