SPD42R-472M
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
SPD42R-472M
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 900MA 45MOHM SMD
Auf Lager : 220
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.115" (2.92mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 45mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Series SPD42R
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 55MHz