SPD62R-154M
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
SPD62R-154M
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 150UH 370MA 1.8OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 370mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 370 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.8Ohm Max
Inductance 150 µH