SPD73-183M
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
SPD73-183M
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 18UH 1.28A 140MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.28A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.154" (3.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.28 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 140mOhm Max
Inductance 18 µH