SPD73R-122M
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
SPD73R-122M
Beschreibung:
FIXED IND 1.2UH 5.3A 20 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.154" (3.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 20mOhm Max
Inductance 1.2 µH