SPDCPOE12
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
SPDCPOE12
Hersteller:
STMicroelectronics
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 12V 10W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 60V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 3.39" L x 0.95" W x 0.67" H (86.0mm x 24.2mm x 17.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 800mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 38.5V
Series -
Power (Watts) 10 W