SPHWHAHDNH23YZT2D3
Samsung Semiconductor, Inc.
Produkt-Nr.:
SPHWHAHDNH23YZT2D3
Beschreibung:
LED COB D GEN3 NEUT WHT SQ 4000K
Benutzer handbuch
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 14.50mm Dia
Configuration Square
Viewing Angle 115°
Color White, Neutral
Current - Test 900mA
Current - Max 2.3A
CRI (Color Rendering Index) 70
Size / Dimension 19.00mm L x 19.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 174 lm/W
Product Status Discontinued at Digi-Key
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 5332lm (Typ)
Series COB D Gen3
Temperature - Test 85°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Samsung Semiconductor, Inc.
Height 1.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 34V