SPM3020T-2R2M
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
SPM3020T-2R2M
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 2.8A 90 MOHM SMD
Auf Lager : 1514
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
Product Status Last Time Buy
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 90mOhm Max
Inductance 2.2 µH