SPM6545VT-680M-D
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
SPM6545VT-680M-D
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
6545
Beschreibung:
FIXED IND 68UH 1.7A 0.34OHM SMD
Auf Lager : 4559
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 2.9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.256" W (7.00mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 6545
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 340mOhm
Inductance 68 µH