SPM7054VC-150M-D
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
SPM7054VC-150M-D
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
7054
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 5A 0.0563OHM SMD
Auf Lager : 1150
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 7.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.213" (5.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.276" W (7.50mm x 7.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 7054
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 56.3mOhm Max
Inductance 15 µH