SPM7054VT-330M-D
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
SPM7054VT-330M-D
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
7054
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 3.4A 0.0977OHM SM
Auf Lager : 3542
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 3.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.213" (5.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.276" W (7.50mm x 7.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 7054
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 97.7mOhm
Inductance 33 µH