SPOE27-1512
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SPOE27-1512
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
HF POE SMT XFMR EP13 10PIN 27W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension -
Product Status Active
Weight -
Transformer Type Power over Ethernet (PoE)
Inductance 28.9µH