Zuhause / RF Antennas / SQ5153WP120RSM
minImg
SQ5153WP120RSM
TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
SQ5153WP120RSM
Beschreibung:
RF ANT 5.5GHZ PANEL CAB BRKT MT
Benutzer handbuch
Frequency Range 5.15GHz ~ 5.875GHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination RP-SMA Male
Mounting Type Bracket Mount
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series Squint™
Antenna Type Panel
Frequency (Center/Band) 5.5GHz
Power - Max 5 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 3m
Return Loss -
Package Bulk
Gain 3dBi
Frequency Group SHF (f > 4GHz)