SQMR7680RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SQMR7680RJ
Beschreibung:
RES 680 OHM 5% 7W RADIAL
Auf Lager : 990
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 1.575" (40.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 680 Ohms
Series SQ, CGS
Power (Watts) 7W