SQPR5470RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SQPR5470RJ
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 470 OHM 5% 5W AXIAL
Auf Lager : 152
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 Ohms
Series SQ, CGS
Power (Watts) 5W