SR215E104MAATR2
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
SR215E104MAATR2
Beschreibung:
CAP CER RADIAL
Auf Lager : 6000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 10°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient Z5U
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.1 µF