SR3R0200FE66
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
SR3R0200FE66
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
RES 0.02 OHM 1% 3W RADIAL
Auf Lager : 258
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.000" (25.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.065" Dia x 0.600" L (1.65mm x 15.24mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 20 mOhms
Series SR
Power (Watts) 3W