SR731JTTD4R7G
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SR731JTTD4R7G
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.7 Ohms
Series SR73
Power (Watts) 0.2W, 1/5W