SR732ATTD51LJ
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SR732ATTD51LJ
Paket:
0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 51 mOhms
Series SR73
Power (Watts) 0.333W, 1/3W