SR73W3ATTE6R34F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SR73W3ATTE6R34F
Paket:
2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 6.34 Ohms
Series SR73
Power (Watts) 1W