SRCI1000K2
HellermannTyton
Produkt-Nr.:
SRCI1000K2
Hersteller:
HellermannTyton
Beschreibung:
CBL CLIP C-TYPE IVORY ADHESIVE
Benutzer handbuch
Color Ivory
Panel Hole Size -
Material Polyvinyl Chloride (PVC)
Mounting Type Adhesive
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Type Attributes Hinged, Locking
Screw Size -
Series TSR
Type Clip, C-Type
Panel Thickness -
Length 1.880" (47.75mm)
Mfr HellermannTyton
Height 1.000" (25.40mm)
Features Flame Retardant
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width -
Material Thickness -
Adhesive Rubber Based
Opening Size 1.000" (25.40mm)